O mnie

Nazywam się Sebastian Marciniak i pracuję jako grafik freelancer pod pseudonimem Quaral. Specjalizuje się w opracowaniu i wdrażaniu profesjonalnych usług w zakresie innowacyjnych projektów internetowych. Moim mottem jest "Every detail matters" ("Liczy się każdy szczegół"). Opieram na nim swoje działania, uznając, że każdy szczegół jest ważny, bo właśnie detale tworzą efekt finalny mojej pracy.

Specjalizuję się w przygotowaniu i wdrażaniu strategii budowy wizerunku firmy w Internecie na podstawie założeń przedstawionych przez Klienta. Wszystkie zadania realizuję z takim samym zaangażowaniem, bez względu na skalę przedsięwzięcia. Posiadam solidną wiedzę i doświadczenie w kształtowaniu wizerunku firmy Klienta.

Wszystkie moje projekty, oprócz satysfakcji Klienta, mają również bezpośrednio przyczyniać się do sukcesu Jego firmy. Niepowtarzalność rozwiązań technologicznych pozwala powiększać firmom grono odbiorców i kształtuje ich nowoczesną strategię e-marketingową.

Elastycznie dopasowuje swoje rozwiązania do indywidualnych oczekiwań Klientów, dlatego dążę do tego, by Zleceniodawca uczestniczył w każdym etapie realizacji projektu - poczynając od pomysłu, poprzez akceptację opracowanych propozycji aż do zrealizowania założonych celów. Dokładne zrozumienie potrzeb Klienta i sprawna komunikacja gwarantują wysoki poziom świadczonych usług i w pełni realizują cele stawiane przez Zleceniodawcę.

Strategię swoich działań opieram na zbiorze jasno sformułowanych wartości, które pozwalają mi budować długofalowe i partnerskie relacje z moimi Klientami.

Zapoznaj się z moimi realizacjami i zobacz jakie efekty przyniosły moje projekty. Równie wysoki poziom mogę zapewnić również Tobie.

Szybki kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami,
z przyjemnością poznam Twoje oczekiwania
i przedstawię moją ofertę.

Szybkie zapytanie

imię i nazwisko:
e-mail: *
temat zapytania:
treść zapytania: *

* pola wymagane