Bannery reklamowe

Kampanie bannerowe to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych sposobów promocji w Internecie. Ta forma reklamy doskonale sprawdza się w budowie świadomości i rozpoznawalności marki.

Specjalizuję się w tworzeniu bannerów reklamowych, które emitowane są w największych portalach i serwisach internetowych. Moimi Klientami są zarówno duże korporacje, firmy, instytucje jak i osoby prywatne. Podczas projektowania kreacji reklamowych na bieżąco konsultuję aktualne efekty swojej pracy z Klientem, tak aby w pełni zrealizować jego oczekiwania.

Przy tworzeniu bannerów wdrażam różnorodne rozwiązania technologiczne i oryginalne pomysły, które gwarantują wysoką jakość stworzonych kreacji. Tak przygotowane reklamy są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także bardzo skuteczne.

Projektuję bannery reklamowe w dowolnej formie, m.in.: banner, billboard, scroll billboard, double billboard, expand billboard, box, brandmark, half page, rectangle, medium rectangle, screening, scroller, skyscraper, expand skyscraper, wide skyscraper, mailing, toplayer, watermark, xhtml.

Zobacz przykładowe realizacje bannerów reklamowych.

Szybki kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami,
z przyjemnością poznam Twoje oczekiwania
i przedstawię moją ofertę.

Szybkie zapytanie

imię i nazwisko:
e-mail: *
temat zapytania:
treść zapytania: *

* pola wymagane